Гостьова

Шановні відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки №20 прагне до зацікавленого діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу.
Усі Ваші звернення будуть розглянуті та прийняті до уваги.  При цьому застерігаємо: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими. Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.


Увага! При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. можна безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 54.226.4.91.
69 entries.
Анна Анна написав (ла) 14 Квітня 2019 року в 22:21:
Добрый день! Я живу по улице Халтурина,подскажите по прописке меня должна обслуживать ваша поликлиника?
Відповідь від адміністратора: med1
Доброго дня, шановна Анно!
На Ваше питання є декілька варіантів відповіді.
1. У разі, якщо Ви маєте підписану декларацію на надання первинної медичної допомоги, то маєте звертатися до обраного Вами лікаря.
2. Якщо на сьогоднішній час декларація не підписана, то рекомендуємо Вам обрати лікаря-терапевта або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, не зважаючи на місце Вашого проживання, та підписату декларацію на надання медичної допомоги.
3. При відсутності декларації у Вас є право звернутися до дільничного лікаря, який обслуговуває дільницю за місцем Вашого проживання, Вам буде надана невідкладна медична допомога.
Оксана Оксана написав (ла) 15 Березня 2019 року в 10:25:
Подскажите, кабинет физиотерапии работает в субботу? И какие часы работы на протяжении недели?
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Оксано! Повідомляємо, що кабінети фізіотерапії №№603-608 у березні 2019 року працюють за графіком: понеділок - п'ятниця з 08.30 до 17.00, у суботу - з 09.00 до 12.00.
Звертаємо увагу, що графік роботи фізіотерапевтичного відділення змінюється щомісяця.
Зясувати розклад на інший період часу можна у реєстратурі за телефоном 725 – 55 – 37 або на сайті поліклініки http://20pol.city.kharkov.uа, розділ Графік прийому (для цього необхідно мати реєстрацію в кабінеті інфорамційної системи MCPLUS).
Елена Елена написав (ла) 14 Березня 2019 року в 12:05:
Здравствуйте.Мною заключена декларация с врачом-терапевтом Вашей поликлиники. Необходима ли еще и декларация с семейным врачом? Если да, то где можно увидеть перечень семейных врачей 20 пол-ки, если таковые есть в штате? Спасибо.
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Олено! Пацієнти мають підписувати декларації на надання первинної медичної допомоги або з лікарем-терапевтом, або з сімейним лікарем. Ви вже маєте підписану декларацію з лікарем-терапевтом, відтак підписання декларації з сімейним лікарем Вам не потрібне.
У штаті поліклініки працюють як лікарі-терапевти, так і сімейні лікарі. Переглянути інформацію про кожного з них можна на нашому сайті у розділі Лікарі Центру ПМД за посиланням:
http://20pol.city.kharkov.ua/%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80-%d0%bf%d0%bc%d1%81%d0%b4/
Ольга Ольга написав (ла) 26 Лютого 2019 року в 12:20:
Здравствуйте! Проживаю по ул.Салтовское шоссе, за нами закреплен филиал поликлиники, который находится на ул. Камышева. Могу ли я посещать профильных специалистов в поликлинике по просп. Московскому? Необходимо ли заключать декларацию с терапевтом, если нужно посетить профильного врача?
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Ольго! Звичайно, Ви можете звертатися до всіх профільних спеціалістів поліклініки №20, незважаючи на те, у якому її підрозділі обслуговуєтесь.
При цьому звертаємо Вашу увагу, що не маючи підписаної декларації з лікарем-терапевтом, пацієнти не можуть бути записані на прийом через електронний сервіс (у зв'язку з відсутністю відомостей пацієнта у базі даних це неможливо з технічних причин). У цьому випадку прийом проводиться лише по живій черзі.
Рекомендуємо Вам підписати декларацію на надання первинної медичної допомоги і повною мірою користуватися всіма доступними медичними послугами. До речі, маючи підписану декларацію та реєстрацію у інформаційній системі MedCardPlus Ви зможете записуватися на прийоми онлайн у будь-який час, що набагато зручніше і комфортніше.
Валентина Валентина написав (ла) 08 Лютого 2019 року в 23:56:
Почему не могу войти в свой кабинет?Что- то изменилось?Летом в своём кабинете записывалась к врачу,смотрела там расписание.Сейчас набираю всё так же:e-mail,тот же пароль,а мне пишут,что ошибка.В чём дело?Как быть?
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Валентино! За останній час програмне забезпечення медичної інформаційної системи MedCardPlus зазнало суттєвих змін, внесених його розробниками. Якщо Ви бажаєте користуватися онлайн-сервісом запису на лікарські прийоми, ми готові допомогти Вам реалізувати ці наміри.
Просимо звернутися до наших фахівців у кабінет №219 (2-й поверх головного корпусу поліклініки №20) з 09.30 до 13.00 з понеділка по п’ятницю.
Для входу у Ваш профіль MCPLUS знадобиться логін та пароль створеного Вами кабінету та пароль електронної пошти, яку Ви використовували у якості логіна.
Якщо не маєте змоги підійти особисто, надішліть на Гостьову ці дані для з’ясування причин, з яких Ви не можете зайти у свій профіль. Надіслані відомості не будуть доступні для перегляду нікому крім посадових осіб, які забезпечують цю ділянку роботи.
Ви можете напряму звернутися до розробників програми, написавши їм на електронну пошту support@mcplus.com.ua
Юля Юля написав (ла) 08 Лютого 2019 року в 16:19:
Здравствуйте! Скажите, можно ли записаться к врачу не в свою поликлинику?
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Юліє! Щоб дати Вам вичерпну відповідь, необхідно зробити уточнення про те, що Ви маєте на увазі. Якщо мова йде про підписання декларації на надання первинної медичної домоги, то Ви можете обирати лікаря-терапевта чи лікаря загальної практики - лікаря сімейної медицини на свій розсуд з будь-якого медичного закладу, який має право надавати первинну медичну допомогу, підтверджене відповідними документами та підписав ДОГОВІР ПРО МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ з Національною службою здоров’я України.
Уточніть, будь-ласка, суть питання і ми дамо Вам конкретну відповідь.
Ирина Ирина написав (ла) 03 Лютого 2019 року в 15:38:
Добрый день. Хочу поменять пароль, иду по ссылке, а там пишет "Угроза обезврежена. безопасно прервано подключение к сайту go.sparkpostmail1.com. так как он заражен URL:Phishing". Что мне делать?
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Ірино, радимо Вам звернутися безпосередньо до розробників програми MedCardPlus за електронною адресою support@mcplus.com.ua Вони приймають заявки від пацієнтів у разі некоректної роботи системи, за потреби консультують з питань використання сервісу онлайн-запису на лікарські прийоми.
Можете також відвідати кабінет №219 (2-й поверх головного корпусу поліклініки №20) з 09.30 до 13.00 з понеділка по п’ятницю, де Вам спробують допомогти у з'ясуванні cитуації, що склалась. Для цього необхідно мати такі дані: логін та пароль створеного Вами профілю MCPLUS та пароль електронної пошти, яку Ви використовували у якості логіна.
Алексей Алексей написав (ла) 12 Грудня 2018 року в 17:49:
Добрый день, подскажите пожалуйста график работы кабинета флюорографии?
Відповідь від адміністратора: med1
Шановний Олексію, повідомляємо, що кабінет флюорографіних досліджень працює:
з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 12.00, 14.00 - 16.00;
у суботу 22.12.18 року - з 08.00 до 12.00.
Нагадуємо, що збираючись на обстеження, при собі необхідно мати паспорт
Тетяна Тетяна написав (ла) 20 Листопада 2018 року в 20:14:
Не могу записаться к врачу,раньше все было удобно на сайте,можно было выбрать время.Сейчас непонятно что , у меня в кабинете не написано время приема врача.Как мне записаться на прием?
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Тетяно, вкажіть, будь ласка, до якого саме лікаря Ви хотіли записатися і не знайшли про нього даних у розкладі. Без конкретики ми не можемо надати Вам відповідь на поставлене питання.
Принагідно інформуємо, що останнім часом у зв'язку з впровадженням медичної реформи відбувається перехід до роботи з новими інформаційними сервісами, що викликає певні труднощі і у медпрацівників, і у пацієнтів.
Працівники служби технічної прідтримки розробника сервісу рекомендують Вам переглянути відповідну довідкову інформацію, яку Ви можете легко віднайти, знаходячись у кабінеті (слід вибрати кнопку зі знаком питання, яка знаходится у правому верхньому куту поряд з прізвищем власника кабінету).
Крім того, найближчими днями на сайті поліклініки буде завантажено розклад лікарських прйиомів нашого медзакладу (цю роботу завершують розробники програмного забезпечення), тож Вам буде зручніше обирати дати прийому.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
До речі, конкретні питання Ви можете відправити до фахівців служби техпідтримки на електронну адресу: support@mcplus.com.ua
Нелля Нелля написав (ла) 18 Листопада 2018 року в 18:46:
Здравствуйте. Зарегистрировалась здесь и сразу перенесла на бумагу данные регистрации. Сейчас при входе выдаёт ошибку, указывая, что электронный адрес неверный. Как это понимать?
Уже вторую неделю нет возможности посмотреть расписание работы врачей, не указаны сроки восстановления работы ресурса. В регистратуру не дозвонилась в пятницу, соответственно не могу планировать неделю. Это слабая техподдержка сайта? Или что? Хотелось как лучше, получилось как всегда?)))
Відповідь від адміністратора: med1
Уважаемая Нелля, Вам необходимо перерегистрировать свой профиль в MCPLUS на сайте поликлиники. Если возникнут сложности с перерегистрацией профиля, обращайтесь в 219 кабинет с понедельника по пятницу с 9.30 до 13.00.
По всем вопросам, касающимся обслуживания в поликлинике, обращайтесь к врачу-терапевту, с которым Вы заключили декларацию.
Посмотреть расписание работы врачей на данный момент возможно только находясь в созданном Вами профиле. Но через несколько дней расписание будет доступным для всех посетителей сайта в рубрике Пацієнтам - Графік прийому (зайти в нее можно с Главной страницы).
таня таня написав (ла) 22 Жовтня 2018 року в 10:19:
не могу записаться к врачу через интернет просят подтверждение где его взять?И куда писать если там только две строки emeil и пароль
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Тетяно, Ваше звернення було передане до служби техпідтримки інфорсистеми MedCardPlus.
Попередня відповідь фахівців така : Користувач неправильно написав адресу електронної пошти, а саме: замість gmail написано jmai. Хочемо припуститти, що це всі неточності.
Щоб надати повну відповідь, треба вказати, яке саме підтвердження необхідне: підтвердження пошти, акаунта чи підтвердження у реєстратурі після створення кабінету".
Тож Ви, Тетяно, можете звернутися безпосередньо до фахівців служби техпідтримки за електронною адресою support@mcplus.com.ua та детальніше описати проблему, яка заважає Вам користуватися сервісом онлайн запису до лікаря.
Ольга Ольга написав (ла) 15 Жовтня 2018 року в 20:59:
Добрый день, подскажите пожалуйста, я подписала декларацию с семейным врачом вашей поликлиники, могу ли я обращаться к специалистам этой поликлиники? Хочу посетить гинеколога, в поликлинике я не зарегистрирована, мы недавно с мужем переехали, раньше обращались в 5 поликлиника, нужно еще регистрироваться в поликлиники?
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Ольго! Для того аби потрапити на прийом до гінеколога, Ви маєте звернутися до лікаря, з яким заключили декларацію. У нього Ви отримаєте направлення на прийом до фахівця жіночої консультації, він же надасть усі необхідні пояснення щодо порядку відвідання лікаря-гінеколога.
Лазаренко Вера Николаевна Лазаренко Вера Николаевна написав (ла) 08 Жовтня 2018 року в 10:07:
В сентябре в первой половине заключили декларацию договор,где можно получить его в каком кабинете поликлиники. Данные оставили у врача-терапевта Чистяковой Неле Викторовне потом перезвонили и орформили по телефону.
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Віра Миколаївна, Вам необхідно звернутися безпосередньо до обраного Вами лікаря, який буде надавати Вам первинну медичну допомогу і з'ясувати з нею всі питання.
Alla Alla написав (ла) 07 Жовтня 2018 року в 18:13:
Не могу попасть в кабинет.Пишет, что неправильный пароль. Нажала кнопку, сбросить пароль, перешла по ссылке, что пришла на почту, ввела дважды новый пароль. Там требовалось поставить две галочки:о том, что согласна на использование моих данных,и о том, что ознакомлена с регламентом работ. Так вот текст ознакомления не имеет кнопки"Ознакомлен". В итоге на кнопку "изменить пароль" нажать НЕВОЗМОЖНО!!! Что делать????
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Алло! Ви зробили все необхідне для заміни пароля, а щоб знайти кнопку "ознайомлений", необхідно скористуватися прокруткою, опуститись до низу сторінки, в результаті чого потрібна Вам кнопка стає активною.
При цьому працівники служби техпідтримки звертають увагу на наявність випадків, коли при використанні не оновленого браузера не можна виконати цю операцію.
елена елена написав (ла) 29 Серпня 2018 року в 14:20:
зарегистрировалась онлайн выскочила таблица закончите регистрацию в регистратуре . пришла в поликлинику в регистратуре сказали не могут подтвердить регистрацию так как у них второй день не работает компьютер и телефон тоже регистратуры не работает как же быть ???????????? что делать ????? куда жаловаться?????
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Олено, приносимо вибачення за незручності. Справа у тому, що в поліклініці провайдер проводив профілактичні роботи, пов'язані зі створенням локальної мережі Інтернет та IP-телефонії, що і стало причиною нестабільної роботи Интернету та телефонного зв'язку. У даний час реєстратура працює у штатному режимі, звертайтеся, будь-ласка для вирішення своїх питань.
Аня Аня написав (ла) 06 Серпня 2018 року в 16:39:
Второй день звоню по телефону записи и регистрации - никто не берет трубку!!!!! Вся поликлиника в отпуске?
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Анно! Реєстратура поліклініки працює у штатному режимі. Телефон інформатора - 725-55-37 (головний корпус, пр Московський, 179), реєстратура філії поліклініки - 725-55-58 (вул. Камишева Івана, 35);
реєстратура амбулаторії №1- 725-55-56 (Тюринський узвіз, буд. 3);
реєстратура амбулаторії №2:- 725-03-61 (вул. Туркестанська, буд. 22).
Нагадуємо, що після набору телефону і увімкнення автовідповідача певний чіас необхідно залишатися на лінії і зачекати відповіді реєстратора,
Ирина Ирина написав (ла) 11 Липня 2018 року в 09:53:
Который раз пытаюсь через кабинет записаться к эндокринологу Пересоляк. Когда она появится в списке для выбора? Хотелось бы зайти в кабинет и записаться, чтобы не звонить
Відповідь від адміністратора: med1
Уважаемая Ирина, к сожалению, в настоящее время программное обеспечение, предоставленное нам для работы КП "Городской информационный центр" подлежит доработке в связи с начавшимся процессом реформирования медицинской отрасли. Поэтому имеют место определенные сбои. Мы со своей стороны проинформировали службу техподдержки о возникающих у пациентов проблемах при использовании сервисов он-лайн записи.
Исходя из сложившихся реалий, при возникновении подобных ситуаций просим обращаться в регистратуру лично или по телефону 725-55-37 .
Надеемся, что это временные трудности, и просим отнестись к ним с пониманием.
Тамара Тамара написав (ла) 11 Липня 2018 року в 00:22:
Обращаюсь 2 раз, первое обращение было по форме указанной в контактах. Ответа нет. Вопрос - почему в личном кабинете при выбора терапевта нет данных врача с кем у меня и моей семьи подписана декларация. Уверена, что это легко исправить, но администрация не спешит исправить свою ошибку
Відповідь від адміністратора: med1
Уважаемая Тамара! Электронная регистратура, внедренная в работу нашей поликлиники, создавалась харьковскими специалистами-айтишниками централизовано, техническая поддержка, обновление и доработка сервисов также находятся в их компетенции.
С учетом новшеств, происходящих в медицинской отрасли, в частности образование Центров первичной медицинской помощи, произошли перемены (мы уходим от организации работы по принципу терапевтических участков, закрепленных за врачами, исходя из места проживания пациентов). Но на данный момент времени эти перемены не нашли отражения в ранее разработанном программном обеспечении.
Руководство поликлиники обратило внимание наших партнеров на имеющее место несоответствие. Нас заверили, что специалисты данной проблемой занимаются и она будет решена.
В этой ситуации просим контактировать с регистратурой поликлиники или непосредственно с врачом, с которым пациент заключил декларацию.
В скором будущем все технические вопросы будут отработаны. Приносим извинения за временные неудобства в использовании электронных сервисов.
Роксолана Роксолана написав (ла) 06 Червня 2018 року в 09:19:
Доброе утро! Болит зуб,хотела сходить к стоматологу по месту прописки и жительства, а у вас их нет, подскажите, стоматологов у вас и не было или может есть отдельный филиал?
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Роксолано! Стоматологічна допомога пацієнтам, які мешкають у зоні обслуговування нашого медичного закладу, надається спеціалістами КЗОЗ "Харківська міська стоматологічна поліклініка №6" (її адреса - проспект Московський, 37 ). Ви можете звернутися до реєстратури і з'ясувати всі питання про прийом до лікаря-стоматолога.
Елена Елена написав (ла) 08 Травня 2018 року в 18:55:
Добрый вечер. Не так давно с мужем сменили место прописки и теперь прикреплены к Вашей поликлинике. Еще ни разу не были, нет ни карты,ничего. Но сейчас появилась необходимость становиться на учет по беременности. Скажите, пожалуйста, каков мой план действий? Терапевт? Сразу гинекология? Куда бежать в общем?Заранее благодарна за ответ, ведь дело не шуточное, а ездить теперь стало далековато((
Відповідь від адміністратора: med1
Шановна Олено! Можемо Вам порекомендувати наступний алгоритм дій.
Якщо Ви вирішили обслуговуватися у нашому медичному закладі, Вам необхідно обрати собі лікаря первинної медичної допомоги - лікаря терапевта або лікаря загальної практики - сімейного лікаря з числа тих, хто працює у Центрі первинної медичної допомоги поліклініки та підписати з ним декларацію на надання первинної медичної допомоги. Це необхідно з огляду на те, що впродовж усього терміну вагітності Ви будуте спостерігатись саме лікарем-терапевтом.
Таким чином, Вам та членам Вашої родини слід звернутися до поліклініки особисто, маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Телефон реєстратури нашого медзакладу - 725-55-37.
Щодо постановки на облік по вагітності Ви можете звернутись безпосередньо до жіночої консультації поліклініки за телефоном 725-55-47, щоб з'ясувати всі питання.
Show Buttons
http://20pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
http://instagram.com
Hide Buttons