Гостьова

Шановні відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки №20 прагне до зацікавленого діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу.
Усі Ваші звернення будуть розглянуті та прийняті до уваги.  При цьому застерігаємо: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими. Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.


Увага! При наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. можна безпосередньо звернутися до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua 

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 3.92.74.105.
92 записи
Катя Катя написав 14 Вересня 2020 року в 20:44:
Добрый вечер. Подскажите интересует такой вопрос, заболела проходила рентген 7.09, рентген показал, что легкие чистые, но у меня по сей день держится температура правда пока не большая 37.2-37.3, до этого была 38.3 еле сбила, беспокоит то что доси сухой кашель, кашель пустой, а ваш рентген показывает что без патологий, скажите могла ли произойти ошибка?, либо могу ли я попросить повторный рентген?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Катерино, Вам треба звернутися до лікаря, з яким Ви уклали декларацію на надання первинної медичної допомоги, та з'ясувати усі питання, пов'язані зі станом Вашого здоров'я, дообстеження та подальшого лікування.
Зв'яжіться з лікарем по телефону або запишіться до нього на прийом через реєстарутуру або онлайн.
Бажаємо Вам здоров'я!
Ольга Ольга написав 08 Вересня 2020 року в 10:14:
подскажите, нужны ли направления к врачам для прохождения профосмотра?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ольго, дякуємо за звернення! Щоб пройти медичний огляд Вам треба звернутися у реєстратуру поліклініки, де Вам буде наданий перелік лікарів та досліджень. Запис на лікарські прийоми зробить реєстратор, погодивши з Вами дати та час прийомів.
Юлия Юлия написав 02 Вересня 2020 року в 08:31:
Добрый день. подскажите пожалуйста. купили квартиру недалеко от вашей поликлиники. хотели бы заключить договор с терапевтом. Что для этого нужно и как потом попасть на прием?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Юліє! Ви можете звернутися до нашої поліклініки для підписання декларації на надання первинної медичної допомоги. Щоб підписати декларацію Вам треба визначитися з ким з лікарів-терапевтів поліклініки Ви будете її укладати. Відомості про лікарів Центру первинної медичної допомоги є на сайті поліклініки за посиланням http://20pol.city.kharkov.ua/%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80-%d0%bf%d0%bc%d1%81%d0%b4/
У реєстратурі поліклініки (т. 725-55-37) або на сайті медінформсистеми Helsi https://helsi.me/ з’ясуйте графік прийому і зверніться до обраного лікаря у день прийому. З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Дякуємо за звернення, будемо раді надати Вам необхідну медичну допомогу.
Ганна Ганна написав 31 Серпня 2020 року в 17:36:
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, чи можливо у поліклініці пройти медогляд для надання форми 083-о? (для посвідчення водія)
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ганно!
У нашій поліклініці функціонує водійська комісія. Усі питання Ви можете з'ясувати у реєстратурі поліклініки особисто або за телефоном 725-55-37.
Попередньо Вам треба отримати довідку нарколога та довідку психіатра встановленого зразка, необхідно мати дві фотокартки розміром 3×4.
Оплата за послуги медогляду проводиться на розрахунковий рахунок медзакладу.
Игорь Игорь написав 10 Серпня 2020 року в 09:45:
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, можно ли в биохимической лаборатории поликлиники сделать анализ МНО на свертываемость крови.
С уважением. Игорь Емельянов.
Відповідь Адміністрації: med1
Доброго дня, шановний Ігоре!
Повідомляємо, що у клініко-діагностичній лабораторії поліклініки №20 можна зробити зазначений Вами аналіз крові.
Для його проведення необхідно звернутися до лікаря первинної ланки, з яким заключено декларацію, та отримати електронне направлення на прийом до лікаря-кардіолога. За необхідності лікар-кардіолог виписує електронне направлення у лабораторію на проведення аналізу, що буде проведений безоплатно.
Виктория Виктория написав 13 Травня 2020 року в 15:29:
Подскажите пожалуйста, как записаться на прием к Жученко И.П ? через свой электронный кабинет, я этого сделать не могу. Спасибо за ответ.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Вікторіє! Для користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми у поліклініці Вам треба попередньо зареєструватися на сайті медичної інформаційної системи Helsi за посиланням: https://helsi.me/
Ирина Ирина написав 25 Лютого 2020 року в 17:09:
От всей души хочу поблагодарить Рязанову Валентину Михайловну из инфекционного кабинета, а также работников из лаборатории. Оформляла медицинскую книжку, все очень быстро, качественно, с вниманием, с вежливым отношением, очень мне понравилось, побольше бы таких работников. Спасибо руководству поликлиники за таких сотрудников.
Е.А. Гроссу Е.А. Гроссу написав 26 Січня 2020 року в 18:17:
Хочу поблагодарить сотрудников физиотерапевтического отделения, особенно Воробьеву Татьяну Ивановну за внимательное отношение, профессионализм, ответственность. За время проведения процедур она многократно контролирует процесс, интересуется самочувствием.
Спасибо руководству поликлиники за таких сотрудников.
С уважением и благодарностью, директор Музея знаменитых харьковчан им. И. Шульженко Е.А. Гроссу
Елена Елена написав 25 Січня 2020 року в 16:17:
От всей души выражаю искреннюю благодарность всему коллективу физиотерапевтического отделения. Уже в третий раз попадаю на лечения. И каждый раз сталкиваюсь с прекрасным человеком и профессиональной медсестрой Татьяной Ивановной. Это мастер своего дела. Всегда в хорошем настроении; к каждом находит подход; интересуется состоянием здоровья; дает советы которые ведут к улучшению. Хочется пожелать ей, в день Татьяны, здоровья, удачи во всем, благодарных пациентов, а они, я думаю, будут всегда у такого чуткого и внимательного медработника. Спасибо Вам огромное за Ваш труд.
С уважением Елена
Елена Елена написав 24 Січня 2020 року в 18:10:
Выражаю благодарность Мацыбере Тамаре Васильевне и Воробьевой Татьяне Ивановне за добросовестное отношение к своей профессии, за внимательное отношение к каждому пациенту. Это культурные, вежливые работники, знающими свое дело. Такими должны быть медработники.
Е.А. Черныш
Людмила Людмила написав 22 Січня 2020 року в 13:03:
Хочу подякувати лікарці первинної медико-санітарної допомоги Маслюк Ірині Юріївні за її високий професіоналізм, чуйність та відданість своїй професії.
Екатерина Екатерина написав 18 Січня 2020 року в 15:51:
Здравствуйте! Хочу поблагодарить лор-врача Светлану Викторовну Почтарёву за профессионализм, терпение и оказанную помощь. У меня был непростой случай, за который Светлана Викторовна взялась. После процедуры мне назначили только необходимые лекарства по приемлемым ценам, которые действительно помогли. В общем, я довольна результатом, у меня наконец-то прошел насморк.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Катерино! Дуже вдячні Вам за теплі слова на адресу нашої колеги - Світлани Вікторівни Почтарьової, професіонала своєї справи і чуйної людини.
Медичні працівники поліклініки готові і надалі надавати Вам необхідну медичну допомогу.
Будьте здорові та щасливі.
ольга ольга написав 15 Січня 2020 року в 04:15:
заблокировался почтовый ящик, к.был привязан к этому сервису. Телефон то же. Как переписать на другой почтовый ящик?????
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ольго! Ваше звернення ми переслали у службу підтримки інформаційної системи MedCardPlus.
Свої питання щодо роботи онлайн сервісу запису на прийом надсилайте безпосередньо до служби підтримки за електронною адресою support@mcplus.com.ua
Ирина Ирина написав 08 Січня 2020 року в 08:58:
Добрый день. Подскажите, как можно записаться на мамографию? На сайте нет услуги, телефон в «кабинете специалиста» дан секретаря, а не регистратуры и в регистратуру не дозвониться.
Відповідь Адміністрації: med1
ВІтаємо Вас, шановна Ірино!
Повідомляємо, що запис для проведення мамографічного дослідження проводиться виключно через реєстратуру поліклініки (можна звернутися особисто або зателефонувати по тел. 715-55-37, телефон працює у штатному режимі). Такий порядок запису обумовлений тією обставиною, що кабінет мамографії обслуговую пацієнтів всього Московського району і сервіс запису онлайн не може бути застосованим.
Татьяна Татьяна написав 17 Грудня 2019 року в 11:27:
Забыла пароль для входа в кабинет, перехожу по ссылке чтобы изменить пароль, пишет: "телефон не є дійсним". В пароле использую как малые так и большую букву и цифры. Но нет...
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Тетяно, Ваше звернення було відправлено до служби техпідтримки.
Нагадуємо, що у разі наявності питань щодо некоректної роботи системи MedCardPlus в частині користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми, реєстарції і т.і. пацієнтам слід звернутися безпосередньо до служби техпідтримки на електронну пошту support@mcplus.com.ua
Татьяна Татьяна написав 11 Жовтня 2019 року в 09:57:
Подскажите, как заключить договор с семейным врачом? Что для этого нужно и куда подходить?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Тетяно! Для підписання декларації Вам треба визначитися з вибором лікаря-терапевта або лікаря загальної практики - сімейним лікарем (відомості про них можно переглянути на сайті поліклініки за посиланням http://20pol.city.kharkov.ua/%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80-%d0%bf%d0%bc%d1%81%d0%b4/). Потім необхідно побути на прийомі у цього лікаря (графік роботи лікарів - у реєстратурі та на сайті) і підписати декларацію. З собою треба мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Дякуємо Вам за те, що Ви вибрали саме нашу медичну установу для отримання первинної медичної домоиоги.
Валентина Валентина написав 16 Липня 2019 року в 23:46:
Почему я не могу войти в свой кабинет,чтобы записаться на приём к травматологу?И что мне теперь делать?Мне надо попасть к врачу и быть уверенной,что он меня примет,т.к. я после травмы и мне сложно передвигаться.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Валентино, з Вашим запитанням ми звернулися до розробників програми MedCardPlus. За їх повідомленням всі сервіси працюють у штатному режимі.
Можливо, Ви допустили помилку при введенні паролю або забули його, у цьому випадку можна спробувати замінити пароль. З усіма питаннями з приводу функціонування онлайнзапису на прийом можете звернутися до служби технічної підтримки mcplus.com.ua/contact/
Запис на лікарські прийоми можна також зробити через реєстратуру поліклініки, зателефонувавши по номеру (057) 725-55-37, вас запише реєстратор.
Надежда Надежда написав 12 Липня 2019 року в 11:39:
Благодарю администрацию за внимание к моему обращению. Просто хотелось бы уточнить, что невозможно прийти на вакцинацию в день обращения к терапевту, если рекомендуется пройти анализ на напряженность иммунитета, а срок его выполнения около трех дней. Поэтому это не моя невнимательность, а выполнение предписаний врача. Надеюсь, что у других пациентов, которые к вам обратятся, таких проблем не возникнет. Всех благ!
Надежда Надежда написав 09 Липня 2019 року в 13:08:
информация для тех, кто желает привиться против кори. Вам откажут в прививке, если направление от семейного врача датировано не сегодняшним числом. То есть сегодня выдано направление - сегодня и делается прививка. Причем об этом нигде не указано: ни на сайте, ни в самой поликлинике; ни семейный врач, ни в самом кабинете инфек.заболеваний об этом не предупредили. В моем случае было потрачено без толку время,от прививки придется отказаться
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Надіє! Дякуємо Вам за звернення і приносимо вибачення за непорозуміння. По суті порушеного Вами питання повідомляємо наступне.

Проводячи щеплення пацієнтів, медичні працівники поліклініки керуються відповідною нормативно-правовою базою. Зокрема, наказом МОЗ України №595 від 16.09.11 р. (у редакції наказу МОЗ України від 11.08.14 р.) Пунктом 8 Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень передбачено, що медичний огляд перед щепленням та оформлення медичного висновку лікаря за результатом обов’язкового медичного огляду особи, яка підлягає щепленню, проводиться БЕЗПОСЕРЕДНЬО У ДЕНЬ ЩЕПЛЕННЯ.

Ви звернутися до кабінету щеплень через кілька днів після проведення медичного огляду. Таким чином, медпрацівник не мав підстав проводити Вам щеплення у день звернення.
Щодо попередження, допускаємо, що Ви могли просто не звернути увагу на цю обставину, викладену лікарем, у якого проходили медичний огляд.

Наразі, усі лікарі-терапевти та лікарі загальної практики – сімейні лікарі ще раз попереджені про необхідність доводити цю інформацію до пацієнтів. У відповідному матеріалі про щеплення від кору на поліклінічному сайті зроблено акцент на цю обставину.

Крім того, звертаємо увагу, що за результатами Ваших попередніх лабораторних обстежень, на даний момент у Вас практично виключений ризик захворювання на кір. Про це Ви були проінформовані під час особистого звернення до адміністрації поліклініки.

Вікторія Чиркіна, заступник головного лікаря з медичної частини КНП «Міська поліклініка №20» ХМР
Мария Мария написав 20 Червня 2019 року в 00:31:
Как можно записатися к врачу, если на сайте в личный кабинет можно только войти?! Нет строки "зарегистрироваться"!
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Маріє! Для того, щоб мати мождивість записуватися на лікарські прийоми онлайн, Вам дійсно треба пройти відповідну реєстрацію. У верхній частині сайту є вкладка меню Кабінет MCPLUS. Зайдіть до неї і виберіть розділ Реєстрація. Введіть усі необхідні дані.
Show Buttons
http://20pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
http://instagram.com
Hide Buttons