НАГОРОДА ДО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Заступник головного лікаря з медичної частини КНП «Міська поліклініка №20» ХМР Вікторія Чиркіна відзначена подякою Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня медичного працівника.

Народження проходило на урочистому зібранні медичної громадськості, яке відбулосяо 10 червня поточного року в Харківському палаці спорту. «За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я в місті Харкова», – значиться в тексті подяки.

Відзнака Харківської міської ради була вручена особисто міським головою Геннадієм Кернесом. Детальніше про святковий захід – у телесюжеті ТСН Харковские Известия та на сайті Харківської міськради.

Довідково: 

Вікторія Вікторівна Чиркіна більше двадцяти років плідно працює у галузі охорони здоров’я. Починаючи з 2000 року її діяльність пов’язана з комунальним некомерційним підприємством «Міська поліклініка №20» Харківської міської ради. Працювала на посаді лікаря-терапевта дільничного, з 2006 року по теперішній час – заступник головного лікаря з медичної частини поліклініки.  Має вищу кваліфікаційну категорію.

Зарекомендувала себе як професійний фахівець, який вдало поєднує лікарську практику та успішну управлінську діяльність. Докладає чимало зусиль до забезпечення реалізації  реформи медичної галузі та її первинної ланки.

Теги: , ,

Show Buttons
http://20pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
http://instagram.com
Hide Buttons