Гостьова

Шановні відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки №20 прагне до зацікавленого діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу.
Усі Ваші звернення будуть розглянуті та прийняті до уваги.  При цьому застерігаємо: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими. Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.


Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 3.237.16.210.
118 записів
Андрій Андрій написав 05 Листопада 2020 року в 14:52
Никто не следит за актуальностью данных по врачам, доктор уже два месяца как уволился,а на сайте он в графике и к нему можно записаться?
График приема врачей в поликлинике и на странице приема здесь в интернете вообще не совпадают, выписал время приема трех докторов, пришел в поликлинику- у двоих другие смены, у третьего прием на два часа позже.
И не работает запись онлайн на сайте.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Андрію, інформуємо Вас, що онлайн запис на лікарські прийоми проводиться безпосередньо через медичну систему Helsi, у якій реєструютья пацієнти поліклініки. Через сайт можна зайти на відповідні сторінки з даними лікарів нашого медзакладу (розділ Графік прийому за посиланням:
http://20pol.city.kharkov.ua/%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d1%96%d0%ba-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b9%d0%be%d0%bc%d1%83/)
Усі поточні зміни у графіках прийомів лікарів також відображаються у Helsi.
Просимо надати конкретні відомості (прізвища лікарів, дати звернення чи запису) для перевірки викладених Вами фактів.
Олена Миколаївна Олена Миколаївна написав 04 Листопада 2020 року в 11:10
Добрий день! Чи можливо зробити так, щоб лікарі гінекологічного відділення в години прийому не приймали фармацевтичних агентів?
Відповідь Адміністрації: med1
Вітаємо Вас, шановна Олено Миколаївно!
Дякуємо Вам за звернення та Вашу небайдужу позицію.
Повідомляємо, що керівництвом поліклініки проведено роз'яснювальну роботу з лікарями жіночої консультації щодо неухильного виконання вимог по організації та проведенню прийомів пацієнтів.
Ангелина Ангелина написав 10 Жовтня 2020 року в 14:16
Здравствуйте
Я заключала декларацию у врача Рекало, потому что училась в ХДАФК. Сейчас я уже окончила, но поступила на магистратуру. Как узнать до какого числа или года действует декларация. И если уже нет, то могу ли я заключить ещё раз?! Очень хороший врач.
Відповідь Адміністрації: med1
Доброго дня, Ангеліно! Ви звернулися до КНП "Міська поліклініка №20" ХМР, це не студентська лікарня. Уточніть, будь-ласка, адресу сайту та напишіть до потрібного Вам медзакладу за посиланням
http://studhosp.city.kharkov.ua/
Настя Настя написав 04 Жовтня 2020 року в 00:27
Здравствуйте,подскажите пожалуйста, почему амбулатория на Туркестанской закрывается раньше 18:00 в пятницу? Или если у врачей нет приема, они имеют право уходить раньше? Зачем нужна запись по ХЭЛСИ, если два-три последних приема остаются неактивными, дословно :(На жаль, на обраний час до цього лікаря записатися на прийом можна тільки звернувшись до самого лікаря)?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Анастасіє, вітаємо Вас.
Щодо графіку роботи амбулаторії, розташованій на вул. Туркестанська, 22. У відповідності до договору, укладеного КНП «Міська поліклініка №20» ХМР з Національною службою здоров’я України, про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, визначено наступний графік роботи цього структурного підрозділ: понеділок – п’ятниця – 08.00 – 16.00, субота – 08.00 – 13.00, вихідний день – неділя. Медичні працівники дотримуються графіку роботи. У медичній інформаційній системі Helsi, часом має місце використання загальних формулювань без врахування особливостей прийому у конкретній амбулаторії.
Ви завжди можете з’ясувати усі деталі у реєстратурі за телефоном 725-03-61.
Бажаємо здоров’я!
Катя Катя написав 27 Вересня 2020 року в 19:42
Добрый вечер. Подскажите у вас делают обследование Энцефолограмму головы и сколько это стоит?, если направление от терапевта то данное обследование бесплатно? Благодарю.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Катерино, вітаємо Вас!
Ви можете безоплатно зробити обстеження, яке Вас цікавить за двох умов.
1. Наявність декларції на надання первинної медичної допомоги, укладене з лікарем поліклініки № 20.
2. Наявність електронного направлення на проведення обстеження.
Козлова Анна Козлова Анна написав 27 Вересня 2020 року в 09:09
Я студентка 1 курса ХДАДМ, у меня температура. В академии объяснили, что мне нужно обратиться в вашу поликлинику. Как происходит запись на прием и к какому врачу мне нужно идти на прием? В HELSI пишут, что терапевты принимают пациентов с 18 лет, мне только 17. Может есть врач, который ведет именно студентов ХДАДМ?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Анно!
Студентів Харківських вузів обслуговує КНП "МІська студентська лікарня" ХМР. Зайдіть, будь-ласка, на офіційний сайт цього медзакладу за посиланням
http://studhosp.city.kharkov.ua/
для з'ясування контактів та отримайте безпосередньо у в студентській лікарні необхідну Вам інформацію.
Бажаємо швидкого одужання.
Катя Катя написав 14 Вересня 2020 року в 20:44
Добрый вечер. Подскажите интересует такой вопрос, заболела проходила рентген 7.09, рентген показал, что легкие чистые, но у меня по сей день держится температура правда пока не большая 37.2-37.3, до этого была 38.3 еле сбила, беспокоит то что доси сухой кашель, кашель пустой, а ваш рентген показывает что без патологий, скажите могла ли произойти ошибка?, либо могу ли я попросить повторный рентген?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Катерино, Вам треба звернутися до лікаря, з яким Ви уклали декларацію на надання первинної медичної допомоги, та з'ясувати усі питання, пов'язані зі станом Вашого здоров'я, дообстеження та подальшого лікування.
Зв'яжіться з лікарем по телефону або запишіться до нього на прийом через реєстарутуру або онлайн.
Бажаємо Вам здоров'я!
Ольга Ольга написав 08 Вересня 2020 року в 10:14
подскажите, нужны ли направления к врачам для прохождения профосмотра?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ольго, дякуємо за звернення! Щоб пройти медичний огляд Вам треба звернутися у реєстратуру поліклініки, де Вам буде наданий перелік лікарів та досліджень. Запис на лікарські прийоми зробить реєстратор, погодивши з Вами дати та час прийомів.
Юлия Юлия написав 02 Вересня 2020 року в 08:31
Добрый день. подскажите пожалуйста. купили квартиру недалеко от вашей поликлиники. хотели бы заключить договор с терапевтом. Что для этого нужно и как потом попасть на прием?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Юліє! Ви можете звернутися до нашої поліклініки для підписання декларації на надання первинної медичної допомоги. Щоб підписати декларацію Вам треба визначитися з ким з лікарів-терапевтів поліклініки Ви будете її укладати. Відомості про лікарів Центру первинної медичної допомоги є на сайті поліклініки за посиланням http://20pol.city.kharkov.ua/%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80-%d0%bf%d0%bc%d1%81%d0%b4/
У реєстратурі поліклініки (т. 725-55-37) або на сайті медінформсистеми Helsi https://helsi.me/ з’ясуйте графік прийому і зверніться до обраного лікаря у день прийому. З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Дякуємо за звернення, будемо раді надати Вам необхідну медичну допомогу.
Ганна Ганна написав 31 Серпня 2020 року в 17:36
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, чи можливо у поліклініці пройти медогляд для надання форми 083-о? (для посвідчення водія)
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ганно!
У нашій поліклініці функціонує водійська комісія. Усі питання Ви можете з'ясувати у реєстратурі поліклініки особисто або за телефоном 725-55-37.
Попередньо Вам треба отримати довідку нарколога та довідку психіатра встановленого зразка, необхідно мати дві фотокартки розміром 3×4.
Оплата за послуги медогляду проводиться на розрахунковий рахунок медзакладу.
Игорь Игорь написав 10 Серпня 2020 року в 09:45
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, можно ли в биохимической лаборатории поликлиники сделать анализ МНО на свертываемость крови.
С уважением. Игорь Емельянов.
Відповідь Адміністрації: med1
Доброго дня, шановний Ігоре!
Повідомляємо, що у клініко-діагностичній лабораторії поліклініки №20 можна зробити зазначений Вами аналіз крові.
Для його проведення необхідно звернутися до лікаря первинної ланки, з яким заключено декларацію, та отримати електронне направлення на прийом до лікаря-кардіолога. За необхідності лікар-кардіолог виписує електронне направлення у лабораторію на проведення аналізу, що буде проведений безоплатно.
Виктория Виктория написав 13 Травня 2020 року в 15:29
Подскажите пожалуйста, как записаться на прием к Жученко И.П ? через свой электронный кабинет, я этого сделать не могу. Спасибо за ответ.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Вікторіє! Для користування сервісом онлайн-запису на лікарські прийоми у поліклініці Вам треба попередньо зареєструватися на сайті медичної інформаційної системи Helsi за посиланням: https://helsi.me/
Ирина Ирина написав 25 Лютого 2020 року в 17:09
От всей души хочу поблагодарить Рязанову Валентину Михайловну из инфекционного кабинета, а также работников из лаборатории. Оформляла медицинскую книжку, все очень быстро, качественно, с вниманием, с вежливым отношением, очень мне понравилось, побольше бы таких работников. Спасибо руководству поликлиники за таких сотрудников.
Е.А. Гроссу Е.А. Гроссу написав 26 Січня 2020 року в 18:17
Хочу поблагодарить сотрудников физиотерапевтического отделения, особенно Воробьеву Татьяну Ивановну за внимательное отношение, профессионализм, ответственность. За время проведения процедур она многократно контролирует процесс, интересуется самочувствием.
Спасибо руководству поликлиники за таких сотрудников.
С уважением и благодарностью, директор Музея знаменитых харьковчан им. И. Шульженко Е.А. Гроссу
Елена Елена написав 25 Січня 2020 року в 16:17
От всей души выражаю искреннюю благодарность всему коллективу физиотерапевтического отделения. Уже в третий раз попадаю на лечения. И каждый раз сталкиваюсь с прекрасным человеком и профессиональной медсестрой Татьяной Ивановной. Это мастер своего дела. Всегда в хорошем настроении; к каждом находит подход; интересуется состоянием здоровья; дает советы которые ведут к улучшению. Хочется пожелать ей, в день Татьяны, здоровья, удачи во всем, благодарных пациентов, а они, я думаю, будут всегда у такого чуткого и внимательного медработника. Спасибо Вам огромное за Ваш труд.
С уважением Елена
Елена Елена написав 24 Січня 2020 року в 18:10
Выражаю благодарность Мацыбере Тамаре Васильевне и Воробьевой Татьяне Ивановне за добросовестное отношение к своей профессии, за внимательное отношение к каждому пациенту. Это культурные, вежливые работники, знающими свое дело. Такими должны быть медработники.
Е.А. Черныш
Людмила Людмила написав 22 Січня 2020 року в 13:03
Хочу подякувати лікарці первинної медико-санітарної допомоги Маслюк Ірині Юріївні за її високий професіоналізм, чуйність та відданість своїй професії.
Екатерина Екатерина написав 18 Січня 2020 року в 15:51
Здравствуйте! Хочу поблагодарить лор-врача Светлану Викторовну Почтарёву за профессионализм, терпение и оказанную помощь. У меня был непростой случай, за который Светлана Викторовна взялась. После процедуры мне назначили только необходимые лекарства по приемлемым ценам, которые действительно помогли. В общем, я довольна результатом, у меня наконец-то прошел насморк.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Катерино! Дуже вдячні Вам за теплі слова на адресу нашої колеги - Світлани Вікторівни Почтарьової, професіонала своєї справи і чуйної людини.
Медичні працівники поліклініки готові і надалі надавати Вам необхідну медичну допомогу.
Будьте здорові та щасливі.
ольга ольга написав 15 Січня 2020 року в 04:15
заблокировался почтовый ящик, к.был привязан к этому сервису. Телефон то же. Как переписать на другой почтовый ящик?????
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ольго! Ваше звернення ми переслали у службу підтримки інформаційної системи MedCardPlus.
Свої питання щодо роботи онлайн сервісу запису на прийом надсилайте безпосередньо до служби підтримки за електронною адресою support@mcplus.com.ua
Ирина Ирина написав 08 Січня 2020 року в 08:58
Добрый день. Подскажите, как можно записаться на мамографию? На сайте нет услуги, телефон в «кабинете специалиста» дан секретаря, а не регистратуры и в регистратуру не дозвониться.
Відповідь Адміністрації: med1
ВІтаємо Вас, шановна Ірино!
Повідомляємо, що запис для проведення мамографічного дослідження проводиться виключно через реєстратуру поліклініки (можна звернутися особисто або зателефонувати по тел. 715-55-37, телефон працює у штатному режимі). Такий порядок запису обумовлений тією обставиною, що кабінет мамографії обслуговую пацієнтів всього Московського району і сервіс запису онлайн не може бути застосованим.

Show Buttons
Share On Facebook
http://20pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
http://instagram.com
Hide Buttons