РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ГРОМАДЯН ЩОДО КОРОНАВІРУСУ COVID-19

|

Міністерство охорони здоров’я України проводить широку роз’яснювальну роботу щодо спалаху коронавірусної інфекції COVID-19, яка стрімко поширюється по всьому світу і вже зафіксована в Україні. Що треба знати та які рекомендації виконувати аби вберегтися від інфекції – читайте у цій публікаціїі.

Коронавірусна інфекція COVID-19 – це інфекційне захворювання, викликане новим коронавірусом, який раніше у людей не виявлявся.

Вплив даного вірусу призводить до розвитку респіраторного грипоподібного захворювання з такими симптомами як кашель, лихоманка, а у більш важких випадках –  пневмонія.

Новий коронавірус передається, головним чином, у результаті контакту з інфікованою людиною при кашлі або чханні або повітряно-крапельним шляхом при вдиханні крапель слини або виділень з носа хворого.

Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:

  • часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • без зайвої потреби не відвідуйте громадські місця, дотримуйтесь карантину;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
  • поважайте особистий простір, тримайте дистанцію на відстані півтора метра від інших людей, зокрема від тих, хто кашляє та чхає;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження, із сирим м’ясом, молоком тощо слід поводитися обережно;
  • зміцнюйте свій імунітет (потурбуйтесь про повноцінне харчування, здоровий сон та фізичні навантаження).
  • якщо ви відчули себе погано, залишайтесь вдома. При підвищенні температури, появі кашлю або утрудненого дихання НЕГАЙНО звертайтеся за медичною допомогою, перш за все, зателефонуйте  до свого сімейного лікаря.

Міністерство охорони здоров’я України та координаційний штаб щоденно надають актуальну інформацію про випадки захворювання, спричинених новим коронавірусом. 

Переглянути:

Show Buttons
Share On Facebook
http://20pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
http://instagram.com
Hide Buttons