• Головна
 • Всі новини
 • COVID-19: ЗАГРОЗА, ЯКІЙ МОЖНА ПРОТИСТОЯТИ. ЩЕПЛЕННЯ ТА ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЕПІДРЕЖИМУ СУТТЄВО ЗМЕНШУЮТЬ РИЗИКИ

COVID-19: ЗАГРОЗА, ЯКІЙ МОЖНА ПРОТИСТОЯТИ. ЩЕПЛЕННЯ ТА ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЕПІДРЕЖИМУ СУТТЄВО ЗМЕНШУЮТЬ РИЗИКИ

Шановні пацієнти!

Епідеміологічна ситуація, пов’язана з розповсюдженням коронавірусної інфекції, викликає велике занепокоєння й становить серйозну загрозу здоров’ю та життю наших громадян.   

Реальна загроза поруч – про це свідчать статистичні дані по нашому медичному закладу.
Так за період з 1 жовтня поточного року з 668 проведених ПЦР-тестів лабораторними дослідженнями підтверджено 326 позитивних результатів (до цієї цифри не увійшли показники досліджень 138 зразків біоматеріалу, що були відправлені за останні два дні).

Серед тих, у кого виявлено захворювання, – люди різного віку. При цьому очевидна тенденція: коронавірусна хвороба перш за все становить загрозу для тих, хто не вакцинувався. Під удар потрапляють люди у віці та ті, хто має хронічні  хвороби.

Зростання рівня захворюваності на COVID-19  є викликом, подолання якого залежить від багатьох чинників. Серед них на одному з перших місць – відповідальність кожної людини за дотримання правил епідеміологічної безпеки, свідомого ставлення до вакцинації, яка була і залишається на сьогодні ефективним засобом, що формує  імунітет до COVID-19, а відтак рятує від тяжкого перебігу хвороби та смерті.

За прогнозами Міністерства охорони здоров’я в Україні пік захворюваності на COVID-19 ще попереду. Тож варто своєчасно подбати про проведення щеплення, не відкладаючи його по потім.

У нашому місті організована робота широкої мережі пунктів щеплення. Вакцинацію можна зробити і в КНП «Міська поліклініка №20» ХМР. Наводимо графік роботи пункту щеплень поліклініки, де працюють кваліфіковані спеціально навчені медичні працівники та дотримуються всі вимоги епідконтролю.

Щеплення вакцинами  AstraZeneca та CoronaVac проводиться у кабінеті №111 (1-й поверх) за розкладом:

 • понеділок, вівторок, п’ятниця:
  з 09.00 до 11.00, з 13.00 до 15.00
 • вівторок, четвер:
  з 10.00 до 12.00, 13.00 до 15.00.

Щеплення вакциною Pfizer проводиться у кабінеті №220 21-й поверх) за розкладом:

 • понеділок – п’ятниця:
  з 10.00 до 14.00

У суботу з 09.00 до 11.00 – щеплення вакцинами Pfizer та CoronaVac у кабінеті №220 (2-й поверх).

Нагадуємо, що всі вакцини є якісними, безпечними та ефективними. Вакцинація проводиться безоплатно. За рекомендаціями наукових інституцій вакцинуватися варто також людям, які перехворіли корона вірусною хворобою, адже імунітет залежить від особливостей організму кожної окремої людини.

Слід пам’ятати, що щеплені люди також можуть захворіти на COVID-19 та можуть становити загрозу інфікування для свого оточення. Тож на всіх членів суспільства поширюється вимога дотримання маскового режиму, зменшення кількості контактів, гігієнічна обробка рук.

У разі появи симптомів захворювання зверніться до свого сімейного лікаря та дотримуйтесь його рекомендацій. Будьте свідомі та бережіть себе!

Офіційну інформацію про коронавірусну хворобу, вакцинацію, інші важливі аспекти читайте на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua/

З побажаннями здоров’я,

Адміністрація ККН «Міська поліклініка №20» ХМР

Follow us on Social Media