Електронна реєстратура – до послуг пацієнтів поліклініки

Протягом декількох місяців у КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №20» впроваджується  медична інформаційна система MedCadrPlus, що є складовою загальноміського проекту, ініційованого Департаментом охорони здоров’я Харківської міської ради. Зміни, які відбуваються, перш за все, стосуються порядку запису пацієнтів на лікарські прийоми. Запрошуємо детальніше ознайомитися з новаціями,  мета яких – зробити медичні послуги більш доступними та комфортнішими для пацієнтів.

У зв’язку з впровадженням електронної реєстратури  попередній запис пацієнтів на лікарські прийоми є обов’язковим. Такий підхід упорядковує роботу лікарів з пацієнтами, сприяє економії часу, ліквідує черги. Тож, приводимо алгоритм дій пацієнта, пов’язаного з записом на прийом та викликом лікаря додому.

Щоб записатися на прийом до лікаря, Ви можете:

 • особисто звернутися в реєстратуру поліклініки
  (понеділок – п’ятниця: 08.00 – 18.00, субота: 08.00 – 13.00);
 • зателефонувати:
  725-55-37 (понеділок – п’ятниця: 08.00 – 18.00, субота: 08.00 – 13.00) – запис на прийом;
  725-55-37 (понеділок – п’ятниця: 08.00 – 11.00, субота: 08.00 – 11.00) – виклик лікаря додому;
 • скористатися онлайн-записом: через веб-сайт поліклініки  – 20pol.city.kharkov.ua

Порядок онлайн-запису на прийом/виклик лікаря додому:

1.      Крок перший.
Необхідно реєструватися на сайті 20pol.city.kharkov.ua  (зайти у відповідний розділ сайту.

Зверніть увагу:

 • реєстрація на сайті припускає заповнення обов’язкових полів: ПІБ (українською мовою), адреса проживання, дата народження, стать, телефон).
 • електронні адреси (Е-mail), що закінчуються на «. ru» та належать російським сайтам, використовувати для реєстрації заборонено (підстава – Указ Президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»).

2.      Крок другий.
Особисто звернутися до реєстратури поліклініки з документом, що засвідчує особу для підтвердження реєстрації і своїх персональних даних (це разова процедура, що не потребує багато часу, додатково надавати інформацію необхідно лише у разі зміни персональних даних).
Зверніть увагу:
·         пацієнт з непідтвердженим персональними даними записатися на прийом або викликати лікаря з сайту не може.

3.      Крок третій.
Скористатися сервісом запису на прийом чи викликом лікаря додому. У разі здійснення запису на вказану Вами електронну почту прийде повідомлення про підтвердження запису.
Зверніть увагу:
·         у розділ сайту Графік прийому можна переглянути дати та час прийому лікарів на поточний тиждень, з’ясувати кількість вільних місць для запису на прийом.

4.      Крок четвертий.

Записавшись на лікарський прийом через веб-сайт, пацієнт приходить на призначений час безпосередньо до кабінету лікаря, куди співробітниками поліклініки заздалегідь доставляють його медичну карту.
Зверніть увагу:
·         у разі необхідності можна скасувати запис на прийом (відповідне повідомлення відправляється зареєстрованим користувачем через особистий кабінет http://mcplus.com.ua/pac/docpriem ( пункт – Ваші прийоми/виклики).

Питання та пропозиції можна надсилати на Гостьову сторінку сайту https://20pol.city.kharkov.ua/?page_id=827 або звертатися до медпрацівників поліклініки.

DSC 0511
DSC 0525
DSC 0527
DSC 0520
DSCN5025
DSC 0518

 

Follow us on Social Media