Skip to main content

ГОСТЬОВА

Шановні відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки №20 прагне до зацікавленого діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі Ваші звернення будуть розглянуті та прийняті до уваги.  При цьому застерігаємо: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими. Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 3.236.116.27.
126 записів
Галина Галина написав 02 Січня 2024 року в 17:39
Доброго дня.чи можна отримати інформацію про години прийому травматолога.
Відповідь Адміністрації: med1
ВІтаємо Вас, шановна Галино!
З приводу Вашого питання повідомляємо, що прийоми лікаря-ортопеда-травматолга проводяться з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 13:00 за попереднім записом у реєстартурі поліклініки.
На теперішній час лікар перебуває у відпустці.
Алина Алина написав 20 Червня 2023 року в 21:09
Добрый день, подскажите пожалуйста график работы лаборатории (в котором часу можно слать клинический анализ крови)?
Спасибо
Відповідь Адміністрації: med1
Вітаємо Вас, шановна Аліно!
Забір аналізів проводиться у клініко-діагностичній лабораторії нашої поліклініки з понеділка до п'ятниці з 08:00 до 09:30. Пийом аналізів - виключно за електронним направленням сімейного або лікуючого лікаря
Сергій Сергій написав 21 Жовтня 2022 року в 10:25
Доброго дня! Чи можно зробити у полікліниці щеплення від Ковид-19, який графік прийому та які вакцини є у наявності? Дякую.
Відповідь Адміністрації: med1
Вітааємо Вас, Сергію!
Пункт вакцинації знаходиться у кабінеті 220 (2-й поверх), години прийому 08:00 – 13:00. У наявності вакцина Coronavac та Pfizer.
Вакцинуватися від COVID-19 можуть усі охочі незалежно від наявності декларації на надання первинної медичної допомоги.
Ірина Ірина написав 25 Серпня 2022 року в 14:04
Доброго дня. Булау свого сімейного лікаря, не змогли змінити номер телефону в декларації. Куди звертатись? дякую
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ірино!
Вкажіть, будь ласка прізвище Вашого сімейного лікаря та Ваше прізвище, ім'я, по-батькові для з'ясування ситуації, що виникла.
Дані будуть недоступні для перегляду користувачами сайту.
Порядок зміни телефону в декларації надано на сайт поліклініки за посиланням:
https://20pol.city.kharkov.ua/chy-mozhna-zminyty-nomer-telefonu-pacziyenta-v-deklaracziyi/
Катя Катя написав 29 Листопада 2021 року в 12:14
Здравствуйте увадаемая администрация сайта,подскажите пожалуйста, начали выдавать справки тем кому противопоказана вакцина? И как это сделать? У меня плохое заболевание. Даже после флюрогрофии мне вечером плохо, проверно неоднократно.Благодарю.
Відповідь Адміністрації: med1
ВІтаємо Вас, шановна Катерино!
Для отримання довідки ф.028-1/о з приводу відтермінування вакцинації Вам необхідно звернутися до лікаря, з яким укладена декларація на надання первинної медичної допомоги, у часи його прийому.
Катя Катя написав 07 Листопада 2021 року в 20:13
Здравствуйте. Подскажите есть ли в вашей поликлинике врач ревматолог, и могу ли я попасть с электронным направлением?, если отношусь к другой поликлинике, но на данный момент врач не ведет прием в моей поликлинике по месту прописки. За ранее благодарю за ответ.
Відповідь Адміністрації: med1
Доброго дня! У нашій поліклініці лікар-ревматолог не веде прийоми. Вам треба звернутися до іншого медзакладу
Антонина Антонина написав 06 Листопада 2021 року в 17:20
Хотим с мужем заключить декларацию в вашей поликлинике по месту нового жительства. Подскажите, пожалуйста, какие врачи в данный момент еще заключают декларации? Заранее благодарю за ответ.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Антоніно, дякуємо Вам за звернення!
Відомості про лікарів, які укладають декларації у нашій поліклініці, можна переглянути на сайті медзакладу за посиланням:
https://20pol.city.kharkov.ua/%d0%be%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b8-%d1%81%d0%b2%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d1%8f-%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%96%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d0%bc%d0%be%d0%b7-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97/
Наталия Наталия написав 04 Листопада 2021 року в 12:30
Здравствуйте,мой врач уволилась, Сигидина Алёна Игоревна,с кем я могу заключить декларацию?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Наталіє!
Щоб перезаключити декоарацыю на надання первинноі медичноі допомоги, пацієнт обирає лікаря та звертається до нього у часи прийому, маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Це можна зробити у будь-якому медичному закладі, який має договір з Національною службою здоров'я України на надання первинної медичної допомоги, незалежно від місця проживання,
Інформацію про лікарів, які укладають декларації у нашій поліклініці, можна переглянути за посиланням:
https://20pol.city.kharkov.ua/%d0%be%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b8-%d1%81%d0%b2%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d1%8f-%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%96%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d0%bc%d0%be%d0%b7-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97/
Петр Петр написав 03 Жовтня 2021 року в 20:51
Добрый день ! У нас домашний врач Сигидина Алена Игоревна. Не находим ее в списках на приём . Что делать ?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Петре!
Лікар Сигідіна А.І. звільнилася з поліклініки.
Для укладання декларації Ви можете звернутися до будь-якого медичного закладу, який має договір з Національною службою здоров'я України на надання первинної медичної допомоги, незалежно від місця проживання,
Алгоритм підписання декаларації не змінено: пацієнт обирає лікаря та звертається до нього у часи прийому, маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Татьяна Татьяна написав 15 Вересня 2021 року в 10:22
Прошу добавить дополнительное время для получения результатов флюорографии, т.к. с 13 до 14 (время выдачи по объявлению на кабинете) очень неудобно для человека, который работает
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Тетяно!
Дякуємо Вам за звернення! Щодо видачі результатів флюорографічного обстеження, то звертаємо Вашу увагу, що крім будніх днів, вони також видаються щосуботи з 08.00 до 12.00.
Збільшити час видачі в будні дні , наразі, на жаль, немає можливості. Це пов'язано з суттєвим навантаженням медпрацівників кабінету та обмеженою кількістю штатних одиниць у цьому підрозділі медзакладу.
Наталия Наталия написав 10 Вересня 2021 року в 13:19
Что у вас с телефонами?Звонила в регистратуру по двум номерам с разных телефонов,идёт переадресация?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Наталіє!
Приносимо вибачення за незручності. Справа в тому, що відбувся технічний збій, який має бути усунутий нашими партнерами, що обслуговують IP-телефонію.
Адміністрацією поліклініки надана необхідна заязвка, очікуємо на ремонтні роботи.
Артем Артем написав 25 Серпня 2021 року в 12:34
Добрый день
25.08.21 - не могу получить направление на перевязку к хирургу, так как не могу записаться на прием терапевту, потому что ближайшая запись на 28.08.21, а перевязки нужны уже сегодня, потому что операция была 23.08.21.
Сидеть часами у кабинета терапевта в очереди без записи нет возможности(просидел два часа безрезультатно). Хирург отказывается принимать без электронного направления, хотя в очереди нет ни одного человека.
Что мне нужно делать, что бы получить помощь в медучреждении, с которым у меня подписана декларация а не в частной клинике? В регистратуре разводят руками.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Артеме! Первинне зверненн до лікаря-хірурга з приводу проведення перев"язки є невідкладним станом і не потребує електронного направлення.
Якщо Ви потребуватимете подальношо хірургічного лікування і відвідання прийомів лікаря-хірурга, то в такому разі маєте попередньо отримат и електронне направлення у лікаря-терапевта.
Приносимо вибаченн та просимо Вас повідомити, до кого з лікарів-хірургів Ви звертались і отримали відмову. Іінформація необхідна для з"ясування ситуації та розгляду головним лікарем.
Наталия Наталия написав 06 Серпня 2021 року в 11:24
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, можно в вашей поликлинике сделать флюорографию по направлению врача из другой поликлинике? Я по прописке отношусь к другой поликлинике, но территориально мне удобнее попасть к вам.
Відповідь Адміністрації: med1
Доброго дня шановна Наталіє!
Маючи на руках електронне направлення, Ви можете зробити флюорографічне обстеження у будь-якому медзакладі, який уклав угоду з Національною службою здоров'я України, включаючи й нашу поліклініку.
Елена Елена написав 10 Липня 2021 року в 20:09
Уважаемая Татьяна Витальевна! Огромное вам спасибо и низкий поклон за ваш нелегкий труд, профессионализм, теплоту и сердечность. Спасибо за вашу доброту, человечность, и помощь каждому человеку!!! Наша поликлиника самая лучшая, благодаря Вам у нас лучшие врачи. От всей души хочу пожелать здоровья, благополучия во всех сферах жизни. От всей души благодарна всему персоналу больницы за их доброжелательное и профессионально отношение. Долгих лет вам работы в нашей поликлиники.
Олена Олена написав 10 Липня 2021 року в 19:41
Выражаем свою благодарность самому лучшему врачу Варужану Арменаковичу,за правильное лечение, за хорошее, человеческое отношение, за понимание!!! Варужан Арменакович, врач и человек от Бога!!! Спасибо большое Вам за ваш труд! Дай Бог Вам крепкого здоровья Вам и вашим родным!!! Вы лучший врач!!!
Микола Микола написав 16 Червня 2021 року в 09:22
Хочу выразить благодарность специалистам поликлиники травматологу Аванисян Варужану Арменаковичу и специалисту отделения физиотерапии Татьяне Ивановне. Обратился с травмой колена. Быстро поставили диагноз и назначили адекватное лечение, настоящие профессионалы. Спасибо Вам, что даже сейчас, в нелёгких условиях реформирования отрасли, Вы сохранили человечность и доброжелательное отношение к пациентам.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановноий Миколо! Дуже вдячні Вам за теплі слова на адресу наших колег. Особливо приємно отримати їх напередодні професійного свята - Дня медичного працівника.
Вони дійсно висококваліфіковані досвідчені фахівці й щирі люди, завжди готові надавати ефективну медичну допомогу пацієнтам.
Бажаємо Вам здоров'я та всіляких гараздів!
Vladislav Vladislav написав 20 Травня 2021 року в 15:12
Коленный сустав.

Есть специалист в больнице ?

Процедуры электрофорез (лазер,магнит,ударная волна) prp терапия, проходит ?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Владиславе!
У нашій поліклініці веде прийом лікар-ортопед-травматолог, до якого можна звернутися, попередньо отримавши електронне направлення лікаря, з яким укладена декларація на надання первинної медичної допомоги.
На прийомі лікар ортопед-травматолог вирішить питання постановки діагнозу, проведення необхідних Вам обстежень та призначить лікування.
Щодо проведення процедур у фізіотерапевтичному відділенні поліклініки - про доцільність їх проведення також подбає лікар-фахівець з урахуванням встановленого діагнозу та Вашого стану.
Катя Катя написав 26 Квітня 2021 року в 14:45
Здравствуйте ранее я Вам писала, скажите, а сколько будет стоить платно сдать анализ мочи на бак посев, на флору с антибиотикограммой?, моя гинеколог направляет меня в платную, хотя я узнавала, что в нашей поликлинике делается такой анализ, буду вам очень признательна.
Также хочу узнать делают ли в вашей поликлинике такие анализы как: Chlamydia trachomatis ПЛР (соскоб) [якісно]
Благодарю
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Катерино!
Аналіз ПЛР в лабораторії поліклініки не проводиться.
Аналіз сечі на бакпосів - виключно за електронним направленням від лікаря-терапевта, з яким укладено декларацію, або лікуючого лікаря.
Елена Елена написав 24 Квітня 2021 року в 10:46
Добрый день. Вынуждена написать сюда обращение с одновременным возмущением. Получив направление семейного врача на УЗИ я не смогла записаться ни в електронную очередь ни по телефону информатора. Мне ответили что надо в будние дни прийти в 302 Каб для записи. И это на фоне закаливающих показателей случаев ковида в нашем городе я должна лишний раз подвергать себя опасности? Уже не говоря что работающий человек не всегда может позволить себе отпроситься с работы ради какой то записи. Объясните пожалуйста чем оправдано установление такого порядка записи на УЗИ?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Олено! Надаємо пояснення щодо порушеного Вами питання з порядку запису на УЗ-дослідження.
Дійсно, пацієнт, отримавши електронне направлення на УЗД, має записатися у реєстратурі медзакладу. Це обумовлено тим, що є необхідність розрахувати час, впродовж якого лікар УЗД буде його проводити. Різні зони дослідження потребують різного часу, тож реєстратор, записуючи пацієнта, має розрахувати час прийому, виходячи з інформації, яку вказує лікуючий лікар. Це можливо лише шляхом перегляду паперового направлення.
У електронній системі немає функціоналу, який би дозволяв бачити ці дані (його не передбачили розробники медичної інформаційної системи).
Зважаючи на незручності, з якими доводиться стикатися і пацієнтам, і медичним працівникам, адміністрація поліклініки доведе до відома партнерів цю проблему з метою доопрацювання відповідного функціоналу.
Катя Катя написав 23 Квітня 2021 року в 20:54
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, а есть ли в вашей поликлинике обследование энцефолограмма головы, так как в нашей 11 поликлинике нет врача!
Подскажите если есть то сколько будет стоить данное обследование? Благодарю.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Катерино! Дослідження, про яке Ви питаєте, проводиться фахівцями поліклініки за наявності у пацієнта електронного направлення в межах Програми медичних гарантій. Потрібний попередній запис на дослідження у реєстратурі поліклініки (його можна зробити за телефонами (057) 725-55-37, (057) 725-59-44).