Гостьова

Шановні відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки №20 прагне до зацікавленого діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу.
Усі Ваші звернення будуть розглянуті та прийняті до уваги.  При цьому застерігаємо: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими. Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.


Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 44.201.68.86.
123 записи
Ірина Ірина написав 25 Серпня 2022 року в 14:04
Доброго дня. Булау свого сімейного лікаря, не змогли змінити номер телефону в декларації. Куди звертатись? дякую
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ірино!
Вкажіть, будь ласка прізвище Вашого сімейного лікаря та Ваше прізвище, ім'я, по-батькові для з'ясування ситуації, що виникла.
Дані будуть недоступні для перегляду користувачами сайту.
Порядок зміни телефону в декларації надано на сайт поліклініки за посиланням:
https://20pol.city.kharkov.ua/chy-mozhna-zminyty-nomer-telefonu-pacziyenta-v-deklaracziyi/
Катя Катя написав 29 Листопада 2021 року в 12:14
Здравствуйте увадаемая администрация сайта,подскажите пожалуйста, начали выдавать справки тем кому противопоказана вакцина? И как это сделать? У меня плохое заболевание. Даже после флюрогрофии мне вечером плохо, проверно неоднократно.Благодарю.
Відповідь Адміністрації: med1
ВІтаємо Вас, шановна Катерино!
Для отримання довідки ф.028-1/о з приводу відтермінування вакцинації Вам необхідно звернутися до лікаря, з яким укладена декларація на надання первинної медичної допомоги, у часи його прийому.
Катя Катя написав 07 Листопада 2021 року в 20:13
Здравствуйте. Подскажите есть ли в вашей поликлинике врач ревматолог, и могу ли я попасть с электронным направлением?, если отношусь к другой поликлинике, но на данный момент врач не ведет прием в моей поликлинике по месту прописки. За ранее благодарю за ответ.
Відповідь Адміністрації: med1
Доброго дня! У нашій поліклініці лікар-ревматолог не веде прийоми. Вам треба звернутися до іншого медзакладу
Антонина Антонина написав 06 Листопада 2021 року в 17:20
Хотим с мужем заключить декларацию в вашей поликлинике по месту нового жительства. Подскажите, пожалуйста, какие врачи в данный момент еще заключают декларации? Заранее благодарю за ответ.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Антоніно, дякуємо Вам за звернення!
Відомості про лікарів, які укладають декларації у нашій поліклініці, можна переглянути на сайті медзакладу за посиланням:
https://20pol.city.kharkov.ua/%d0%be%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b8-%d1%81%d0%b2%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d1%8f-%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%96%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d0%bc%d0%be%d0%b7-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97/
Наталия Наталия написав 04 Листопада 2021 року в 12:30
Здравствуйте,мой врач уволилась, Сигидина Алёна Игоревна,с кем я могу заключить декларацию?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Наталіє!
Щоб перезаключити декоарацыю на надання первинноі медичноі допомоги, пацієнт обирає лікаря та звертається до нього у часи прийому, маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Це можна зробити у будь-якому медичному закладі, який має договір з Національною службою здоров'я України на надання первинної медичної допомоги, незалежно від місця проживання,
Інформацію про лікарів, які укладають декларації у нашій поліклініці, можна переглянути за посиланням:
https://20pol.city.kharkov.ua/%d0%be%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b8-%d1%81%d0%b2%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d1%8f-%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%96%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d0%bc%d0%be%d0%b7-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97/
Петр Петр написав 03 Жовтня 2021 року в 20:51
Добрый день ! У нас домашний врач Сигидина Алена Игоревна. Не находим ее в списках на приём . Что делать ?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Петре!
Лікар Сигідіна А.І. звільнилася з поліклініки.
Для укладання декларації Ви можете звернутися до будь-якого медичного закладу, який має договір з Національною службою здоров'я України на надання первинної медичної допомоги, незалежно від місця проживання,
Алгоритм підписання декаларації не змінено: пацієнт обирає лікаря та звертається до нього у часи прийому, маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Татьяна Татьяна написав 15 Вересня 2021 року в 10:22
Прошу добавить дополнительное время для получения результатов флюорографии, т.к. с 13 до 14 (время выдачи по объявлению на кабинете) очень неудобно для человека, который работает
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Тетяно!
Дякуємо Вам за звернення! Щодо видачі результатів флюорографічного обстеження, то звертаємо Вашу увагу, що крім будніх днів, вони також видаються щосуботи з 08.00 до 12.00.
Збільшити час видачі в будні дні , наразі, на жаль, немає можливості. Це пов'язано з суттєвим навантаженням медпрацівників кабінету та обмеженою кількістю штатних одиниць у цьому підрозділі медзакладу.
Наталия Наталия написав 10 Вересня 2021 року в 13:19
Что у вас с телефонами?Звонила в регистратуру по двум номерам с разных телефонов,идёт переадресация?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Наталіє!
Приносимо вибачення за незручності. Справа в тому, що відбувся технічний збій, який має бути усунутий нашими партнерами, що обслуговують IP-телефонію.
Адміністрацією поліклініки надана необхідна заязвка, очікуємо на ремонтні роботи.
Артем Артем написав 25 Серпня 2021 року в 12:34
Добрый день
25.08.21 - не могу получить направление на перевязку к хирургу, так как не могу записаться на прием терапевту, потому что ближайшая запись на 28.08.21, а перевязки нужны уже сегодня, потому что операция была 23.08.21.
Сидеть часами у кабинета терапевта в очереди без записи нет возможности(просидел два часа безрезультатно). Хирург отказывается принимать без электронного направления, хотя в очереди нет ни одного человека.
Что мне нужно делать, что бы получить помощь в медучреждении, с которым у меня подписана декларация а не в частной клинике? В регистратуре разводят руками.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Артеме! Первинне зверненн до лікаря-хірурга з приводу проведення перев"язки є невідкладним станом і не потребує електронного направлення.
Якщо Ви потребуватимете подальношо хірургічного лікування і відвідання прийомів лікаря-хірурга, то в такому разі маєте попередньо отримат и електронне направлення у лікаря-терапевта.
Приносимо вибаченн та просимо Вас повідомити, до кого з лікарів-хірургів Ви звертались і отримали відмову. Іінформація необхідна для з"ясування ситуації та розгляду головним лікарем.
Наталия Наталия написав 06 Серпня 2021 року в 11:24
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, можно в вашей поликлинике сделать флюорографию по направлению врача из другой поликлинике? Я по прописке отношусь к другой поликлинике, но территориально мне удобнее попасть к вам.
Відповідь Адміністрації: med1
Доброго дня шановна Наталіє!
Маючи на руках електронне направлення, Ви можете зробити флюорографічне обстеження у будь-якому медзакладі, який уклав угоду з Національною службою здоров'я України, включаючи й нашу поліклініку.
Елена Елена написав 10 Липня 2021 року в 20:09
Уважаемая Татьяна Витальевна! Огромное вам спасибо и низкий поклон за ваш нелегкий труд, профессионализм, теплоту и сердечность. Спасибо за вашу доброту, человечность, и помощь каждому человеку!!! Наша поликлиника самая лучшая, благодаря Вам у нас лучшие врачи. От всей души хочу пожелать здоровья, благополучия во всех сферах жизни. От всей души благодарна всему персоналу больницы за их доброжелательное и профессионально отношение. Долгих лет вам работы в нашей поликлиники.
Олена Олена написав 10 Липня 2021 року в 19:41
Выражаем свою благодарность самому лучшему врачу Варужану Арменаковичу,за правильное лечение, за хорошее, человеческое отношение, за понимание!!! Варужан Арменакович, врач и человек от Бога!!! Спасибо большое Вам за ваш труд! Дай Бог Вам крепкого здоровья Вам и вашим родным!!! Вы лучший врач!!!
Микола Микола написав 16 Червня 2021 року в 09:22
Хочу выразить благодарность специалистам поликлиники травматологу Аванисян Варужану Арменаковичу и специалисту отделения физиотерапии Татьяне Ивановне. Обратился с травмой колена. Быстро поставили диагноз и назначили адекватное лечение, настоящие профессионалы. Спасибо Вам, что даже сейчас, в нелёгких условиях реформирования отрасли, Вы сохранили человечность и доброжелательное отношение к пациентам.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановноий Миколо! Дуже вдячні Вам за теплі слова на адресу наших колег. Особливо приємно отримати їх напередодні професійного свята - Дня медичного працівника.
Вони дійсно висококваліфіковані досвідчені фахівці й щирі люди, завжди готові надавати ефективну медичну допомогу пацієнтам.
Бажаємо Вам здоров'я та всіляких гараздів!
Vladislav Vladislav написав 20 Травня 2021 року в 15:12
Коленный сустав.

Есть специалист в больнице ?

Процедуры электрофорез (лазер,магнит,ударная волна) prp терапия, проходит ?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Владиславе!
У нашій поліклініці веде прийом лікар-ортопед-травматолог, до якого можна звернутися, попередньо отримавши електронне направлення лікаря, з яким укладена декларація на надання первинної медичної допомоги.
На прийомі лікар ортопед-травматолог вирішить питання постановки діагнозу, проведення необхідних Вам обстежень та призначить лікування.
Щодо проведення процедур у фізіотерапевтичному відділенні поліклініки - про доцільність їх проведення також подбає лікар-фахівець з урахуванням встановленого діагнозу та Вашого стану.
Катя Катя написав 26 Квітня 2021 року в 14:45
Здравствуйте ранее я Вам писала, скажите, а сколько будет стоить платно сдать анализ мочи на бак посев, на флору с антибиотикограммой?, моя гинеколог направляет меня в платную, хотя я узнавала, что в нашей поликлинике делается такой анализ, буду вам очень признательна.
Также хочу узнать делают ли в вашей поликлинике такие анализы как: Chlamydia trachomatis ПЛР (соскоб) [якісно]
Благодарю
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Катерино!
Аналіз ПЛР в лабораторії поліклініки не проводиться.
Аналіз сечі на бакпосів - виключно за електронним направленням від лікаря-терапевта, з яким укладено декларацію, або лікуючого лікаря.
Елена Елена написав 24 Квітня 2021 року в 10:46
Добрый день. Вынуждена написать сюда обращение с одновременным возмущением. Получив направление семейного врача на УЗИ я не смогла записаться ни в електронную очередь ни по телефону информатора. Мне ответили что надо в будние дни прийти в 302 Каб для записи. И это на фоне закаливающих показателей случаев ковида в нашем городе я должна лишний раз подвергать себя опасности? Уже не говоря что работающий человек не всегда может позволить себе отпроситься с работы ради какой то записи. Объясните пожалуйста чем оправдано установление такого порядка записи на УЗИ?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Олено! Надаємо пояснення щодо порушеного Вами питання з порядку запису на УЗ-дослідження.
Дійсно, пацієнт, отримавши електронне направлення на УЗД, має записатися у реєстратурі медзакладу. Це обумовлено тим, що є необхідність розрахувати час, впродовж якого лікар УЗД буде його проводити. Різні зони дослідження потребують різного часу, тож реєстратор, записуючи пацієнта, має розрахувати час прийому, виходячи з інформації, яку вказує лікуючий лікар. Це можливо лише шляхом перегляду паперового направлення.
У електронній системі немає функціоналу, який би дозволяв бачити ці дані (його не передбачили розробники медичної інформаційної системи).
Зважаючи на незручності, з якими доводиться стикатися і пацієнтам, і медичним працівникам, адміністрація поліклініки доведе до відома партнерів цю проблему з метою доопрацювання відповідного функціоналу.
Катя Катя написав 23 Квітня 2021 року в 20:54
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, а есть ли в вашей поликлинике обследование энцефолограмма головы, так как в нашей 11 поликлинике нет врача!
Подскажите если есть то сколько будет стоить данное обследование? Благодарю.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Катерино! Дослідження, про яке Ви питаєте, проводиться фахівцями поліклініки за наявності у пацієнта електронного направлення в межах Програми медичних гарантій. Потрібний попередній запис на дослідження у реєстратурі поліклініки (його можна зробити за телефонами (057) 725-55-37, (057) 725-59-44).
Катя Катя написав 23 Квітня 2021 року в 20:23
Здравствуйте подскажите пожалуйста проводиться ли в вашей поликлинике анализ мои на бак посев и сколько это стоит? Так как в нашей 11 поликлинике оно не проводиться меня направили в часную. А в часной дороговато! Благодарю.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Катерино! Цей аналіз може бути зроблений у поліклініці №20 безкоштовно в межах Програми медичних гарантій за умови наявності у пацієнта електронного направлення. Прийом аналізів у бактеріологічній лабораторії проводиться з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 11.00
Олена Олена написав 10 Квітня 2021 року в 23:55
Вітаю! Чи є в поліклініці запис на вакцинацію від Ковід? Якщо так, підкажіть в якому порядку я можу це зробити. Дякую.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Олено! Записатися на вакцинацію від Covid-19 можна у лікаря, з яким підписано декларацію на надання первинної медичної допомоги, або за телефоном 725-55-38.
Згідно запису пацієнти запрошуються до поліклініки для проведення вакцинації по мірі отримання вакцини для щеплення та з урахуванням того, до якої групи належить пацієнт у відповідності до дорожньої карти вакцинації, затвердженої Міністерством охорони здоров'я України.
Артем Артем написав 29 Березня 2021 року в 17:35
Добрый день. 29е марта, понедельник. с 17:20 до 17:35 не могу дозвонится на номера регистратуры которые указаны на сайте, а именно - 725-55-37, 725-59-44 ,хотя в информации на сайте сказано, что медицинское учреждение работает с 8:00 до 18:00
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Артемие, адміністрація поліклініки приносить Вам вибачення ха незручності.
Телефони реєстратури працюють протягом усього робочого часу, перебоїв не зафіксовано.
Впродовж 15 хвилин телефон міг бути зайнятим прийомом дзвінків інших пацієнтів. У таких випадках слід дочекатися відповіді або зателефонувати повторно. Реєстратор також може бути зайнятий вирішенням робочих питань і впродовж невеликого проміжку часу знаходитися поза реєстратурою.

Follow us on Social Media