Гостьова

Шановні відвідувачі сайту!

Адміністрація поліклініки №20 прагне до зацікавленого діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу.
Усі Ваші звернення будуть розглянуті та прийняті до уваги.  При цьому застерігаємо: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими. Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.


Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 3.229.117.123.
122 записи
Надежда Надежда написав 12 Жовтня 2017 року в 14:35
Записаться на прием невозможно через личный кабинет. Запись возможна только к терапевту. К другим специалистам записаться невозможно. Сайт не работает что ли?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Надіє! Сервіс онлайн-запису на лікарський прийом працює у штатному режимі. Оскільки ця новація ще не стала нормою для більшості пацієнтів, можливі певні труднощі. Просимо Вас зателефонувати до реєстратури та отримати від наших фахівців необхідні роз'яснення щодо порядку реєстрації та онлайн-запису на лікарські прийоми.
Адміністрація поліклініки №20
elena elena написав 11 Жовтня 2017 року в 20:33
Створення сайту поліклініки - гарна ідея. Дуже сучасно і актуально. Вітаю!
Сподіваюсь, що незабаром сайт наповниться корисною інформацією і буде слугувати нам, пацієнтам, допомагаючи ефективно комунікувати з медпрацівниками.
Дуже дякую усім, хто причетний до цієї ідеї.
Олена
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Олено! Вдячні Вам за добрі побажання і розуміння новацій, які останнім часом з'явились у нашому медичному закладі. Усі вони впроваджуються з метою підвищення рівня надання медичних послуг. Щодо поліклінічного веб-ресурсу, то ми дійсно націлені на те, щоб він відповідав запитам пацієнтів і сприяв нашому плідному діалогу.
Адміністрація поліклініки

Follow us on Social Media