ЛІКАРІ ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПОЛІКЛІНІКИ №20 – ЛІДЕРИ РЕЙТИНГУ

Триває національна кампанія з вибору сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, що стартувала в квітні 2018 року. Лікарі Центру первинної медичної допомоги КНП «Міська поліклініка №20» ХМР активно долучилися до підписання декларацій з пацієнтами. Про лікарів-лідерів кампанії та нагальні питання цього важливого напрямку медичної реформи інформує головний лікар поліклініки Тетяна Кулик.

Наразі  у нашому медзакладі підписано  35 тис. 082 декларацій на послуги первинної ланки медицини. Ми вдячні всім пацієнтам, які обрали наших колег лікарів-терапевтів та лікарів загальної практики – сімейних лікарів для того аби вони опікувалися їх здоров’ям. Хочу зазначити, що кожен з нас має достатній рівень професійних знань та практичний досвід і налаштований на плідну роботу по наданню первинної медичної допомоги нашим пацієнтам.

Приємно, що серед лікарів Центру ПМД поліклініки визначилися лідери по кількості підписаних декларацій.

Найкращі показники мають чотири лікарі-терапевти:
Стельмах Оксана Олександрівна (2066 декларацій);
Єлецький Сергій Іванович (2077);
Водолажська Людмила Миколаївна (1985;
Уткачова Ольга Валеріївна (1980 декларацій).

                   


Три лікаря загальної практики – сімейні лікарі також підписали максимальну кількість декларацій:
Реунова Наталія Маратівна, Маслюк Ірина Юріївна, Гусак Ганна Миколаївна – по 1800 і більше.

                                         

Нагадаю, що сімейний лікар може обслуговувати 1800 пацієнтів максимально, лікар-терапевт – 2000 пацієнтів.

Хочу ще раз звернутися до пацієнтів, що з якихось причин ще не мають підписаної декларації. Не зволікайте з її підписанням, реалізуйте своє право на вибір лікаря та отримання первинної медичної допомоги! Визначитися з лікарем, який опікуватиметься Вашим здоров’ям допоможуть інформаційні матеріали, що містять основні відомості про лікарів-терапевтів та сімейних лікарів нашої поліклініки. Вони розміщені біля реєстратури: у головному корпусі будівлі поліклініки (пр. Московський, 179) та у її філії (вул. Камишева Івана, 35). Процедура підписання необтяжлива і займає мінімальну кількість часу. Нагадуємо, що при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.

Тетяна Кулик, головний лікар комунального некомерційного підприємтва «Міська поліклініка №20» Харківської міської ради

Follow us on Social Media