Наш медзаклад у черговий раз підтвердив кваліфікаційну категорію

Нещодавно проводилась чергова акредитація КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №20». Її результатом стало підтвердження першої кваліфікаційної категорії медзакладу. Цю важливу для колективу подію прокоментувала заступник головного лікаря з медичної частини Вікторія Чиркіна.

У відповідності до діючих норм лікувальні заклади раз на три роки проходять обов’язкову акредитацію, – зазначила Вікторія Вікторівна. – Востаннє наша поліклініка акредитувались у 2014 році, і тепер ми знову підтвердили першу акредитаційну категорію. Це гідна оцінка роботи всього колективу, важливий показник діяльності медзакладу.

До речі, цю високу категорію наша медична установа має вже більше десяти років, – продовжила Вікторія Чиркіна. – Прийнято вважати, що акредитація є офіційним визнанням статусу лікувального закладу, наявності у ньому необхідних умов для надання медико-санітарної допомоги на належному рівні, дотримання існуючих стандартів у сфері охорони здоров’я, гарантія високої якості професійної діяльності.

Акредитаційною комісією управління охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації, до складу якої входять авторитетні фахівці-медики, була перевірена робота всіх лікувально-діагностичних підрозділів, служби охорони праці, стан діагностичної апаратури, що використовується у поліклініці (терміни придатності, наявність метрологічних атестатів якості) тощо.

Результатом ґрунтовної комплексної перевірки стало підтвердження категорії, що засвідчує: поліклініка №20 повною мірою виконує своє призначення, надаючи пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу, як на первинному рівні (дільничні лікарі, сімейні лікарі), так і на рівні лікарів-спеціалістів.

Як повідомила Вікторія Чиркіна, у недалекій перспективі на медзаклад також очікує оновлення ліцензії Східної ядерної інспекції на право діяльності рентгенологічної служби.

На фото: В.В. Чиркіна

 

 

Follow us on Social Media