Skip to main content

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ». ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ…

18 Січня 2018 року

Дія програми відшкодування вартості лікарських засобів для хворих на  серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму продовжуються у 2018 році. Медпрацівники КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №20» розпочали виписку рецептів і запрошують пацієнтів відвідати лікарські прийоми та за умови наявності підстав отримати рецепти на необхідні для лікування препарати, що надаються безкоштовно або з незначною доплатою.

З січня по грудень 2018 року продовжиться дія Урядової програми відшкодування вартості ліків (реімбурсації). За перший рік реалізації значна кількість пацієнтів долучилась до неї, отримуючи життєво необхідні ліки для лікування таких поширених хвороб, як  серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальна астма.

Так, пацієнтам КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №20» у 2017 році було виписано 26526 рецептів, з яких відшкодовано 22768, загальна сума відшкодування препаратів склала 941 тис.834 грн.

На 2018 рік бюджетне фінансування  нашого медичного закладу в рамках програми «Доступні ліки» склало 837 тис. 514 грн. , що задовольняє потреби пацієнтів, які мають відповідні захворювання.

З другої половини січня поточного року фахівці поліклініки № 20 продовжують видавати пацієнтам рецепти на лікарських прийомах. Порядок видачі рецептів не зазнав змін і передбачає попередній запис пацієнта на прийом та відвідання лікаря у призначений час.

У своїй роботі медичні працівники керуються Постановою Кабінету Міністрів України № 1080 від 27 грудня 2017 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Повний перелік міжнародних непатентованих назв лікарських засобів можна переглянути за посиланням на Урядовому порталі.

Дізнатися більше про урядову програму «Доступні ліки» – на сайті Міністерства охорони здоров’я України http://moz.gov.ua

До  програми «Доступні ліки» задіяні аптеки ТОВ «Астарта», до яких можуть звертатися пацієнти поліклініки № 20 для отримання ліків за рецептами, її пункти знаходяться у будівлі поліклініки за адресою: пр. Московський, 179 на 1 поверсі; у філії мед закладу за адресою: вул. Камишева Івана, буд.35 та в Туркестанському житловому масиві за адресою: вул. Туркестанська, 44.

Запрошуємо пацієнтів відвідати лікарські прийоми фахівців відповідних спеціальностей (терапевта, ендокринолога, пульмонолога), за необхідності пройти додаткове обстеження та консультацію, отримати рецепти на необхідні препарати, що видаються аптечними установами безкоштовно або з незначною доплатою.

Адміністрація КЗОЗ «ХМП №20»