• Головна
  • Всі новини
  • Новини
  • ТЕСТУВАННЯ МЕТОДОМ ЕКСПРЕС-ДІАГНОСТИКИ (ШВИДКИЙ ТЕСТ НА АНТИГЕН) ПРОВОДИТЬСЯ У ПУНКТАХ ЗАБОРУ БІОЛОГІЧНОГО МАТЕРІАЛУ ПОЛІКЛІНІКИ №20

ТЕСТУВАННЯ МЕТОДОМ ЕКСПРЕС-ДІАГНОСТИКИ (ШВИДКИЙ ТЕСТ НА АНТИГЕН) ПРОВОДИТЬСЯ У ПУНКТАХ ЗАБОРУ БІОЛОГІЧНОГО МАТЕРІАЛУ ПОЛІКЛІНІКИ №20

До уваги пацієнтів поліклініки! У КНП «Міська поліклініка №20» ХМР створено два пункти забору біологічного матеріалу для тестування пацієнтів з підозрою на захворювання  Covid-19.Місце знаходження пунктів: пр.. Московський, 197, кабінет 104 (1-й поверх) та вул.. Камишева Івана, 35, кабінет 19 (1-й поверх).

Посилання на аналітичні панелі (дашборди) МОЗ України з мапою пунктів забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на гостру респіраторну хворобу СОVID-19:
https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiODMzYzdkMWUtMmE4Ny00MjQ3LWE4M2UtNDhhMjhmMDJhN2ViIiwidCI6IjY4OGJkYTk3LWZkNWMtNDM2Yy04N2JjLTQ4YWFkNGRkMDg0YyIsImMiOjl9&pageName=ReportSection

Робота кабінетів приводиться з метою своєчасного виявлення інфікованих коронавірусом, розширення доступу до тестування та більш ефективному подоланню пандемії на виконання розпорядження №157 керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби.

Тестування пацієнтів на ковід є частиною послуги  на первинному рівні медичної допомоги та при амбулаторній допомозі.

До стандарту первинної медичної допомоги додано скринінгове обстеження – тестування методом експрес-діагностики – швидкий тест на антиген, результат якого можна отримати через 15 хвилин після тестування.

Нагадуємо, що скринінгове дослідження на визначення антигену SARS-CoV-2 проводять:

  • людям з підозрою на COVID-19;
  • людям з симптомами тяжкого гострого респіраторного синдрому, інших ГРВІ або з ознаками пневмонії;
  • пацієнтам, які підлягають плановій госпіталізації;
  • особам, які були у тісному контакті з хворим на COVID-19 та тим, хто повернувся з регіонів, де зафіксовано масштабне поширення COVID-19.

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №20» ХМР

Follow us on Social Media