У хірургічному відділенні поліклініки проводиться капітальний ремонт

Одне з найбільш затребуваних відділень КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №20» – хірургічне – поповнить перелік структурних підрозділів медзакладу, що мають  оновлений вигляд та відповідають сучасним стандартам, які діють у медицині.

«Починаючи з 1986 року, у хірургічному відділенні проводились лише поточні ремонти, тому нещодавно розпочатий капітальний ремонт є для нас очікуваним, – зазначає головний лікар поліклініки № 20 Тетяна Кулик. – Він проводиться коштом міського бюджету, виділені асигнування склали майже 700 тис. грн., які планується освоїти до кінця поточного року. Впевнена, що після завершення ремонту нашим пацієнтам буде комфортніше тут лікуватися, а медичним працівникам будуть створені належні умови  для роботи та для надання ефективної медичної допомоги».

Тетяна Вікторівна наголосила, що завдяки турботі міської влади та при дієвій  підтримці Департаменту охорони здоров’я  впродовж останніх років відбулися суттєві зміни у матеріально-технічному забезпеченні поліклініки та її структурних підрозділів. Найбільш вагомими проектами є проведені капітальні ремонти двох терапевтичних відділень, що розташовані у Туркестанському мікрорайоні та на житловому масиві Тюрінка, де загалом обслуговується більше 14 тис. харків’ян.

Довідково:

Ремонтні роботи у хірургічному відділенні охоплюють площу більше 270 кв. м., де розташовані приміщення трьох кабінетів хірургів, включаючи кабінет завідувача відділення, три хірургічні перев’язочні, урологічний кабінет, кабінет лікаря-травматолога з перев’язочною, кабінет старшої медичної сестри відділення та підсобні приміщення. На поточний час частина з них уже відремонтована і у них ведуться лікарські прийоми.

Наразі продовжується робота по заміні облицювальної плитки стін, встановлюються склопакети, нові двері, укладається плитка на підлозі, оновлюється сантехніка, замінюються електроосвітлювальні прилади та встановлюються бактерицидні лампи.

   

Більше фото у фотогалереї

 

Follow us on Social Media