ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ В АМБУЛАТОРНИХ УМОВАХ  У ПОЛІКЛІНІЦІ №20

Фахівці жіночої консультації КНП «Міська поліклініка №20» ХМР обслуговують жіноче населення відповідно до укладеного договору на ведення вагітності в амбулаторних умовах з Національною службою здоров’я України та здійснюють динамічне спостереження жінок з гінекологічними захворюваннями.  

Медична допомога надається жінкам, які мають укладену декларацію, незалежно від місця реєстрації чи фактичного проживання без направлення сімейного лікаря. Достатньо звернутися до реєстратури медзакладу або записатися на прийом через медінформсистему Helsi.

У жіночій консультації працює шість лікарів-акушер-гінекологів з першою та вищою кваліфікаційною категорією, їх лікарський стаж складає від 8 до 30 років. Очолює колектив О.В. Дороганова, лікар вищої кваліфікаційної категорії з 25 річним стажем. Усі лікарі систематично підвищують кваліфікацію, володіють сучасними методиками лікування та профілактики в гінекології.

Ведення вагітності в амбулаторних умовах, що здійснюється у нашому медзакладі, передбачає повний обсяг медичної допомоги відповідно до наказу МОЗ України від 15.07.2011 № 417 “Про організацію амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги в Україні”.  Зокрема, планові відвідування гінеколога, УЗД скринінги вагітності, клінічні аналізи крові і сечі, що неодноразово здаються за період вагітності тощо.

Завдячуючи професіоналізму та досвіду фахівців жіночої консультації, нашим пацієнткам надається комфортний медичний супровід вагітності, ефективний контроль здоров’я майбутньої мами та розвитку плоду з урахуванням їх індивідуальних особливостей.

У жіночій консультації поліклініки проводить прийоми лікар-терапевт, який консультує вагітних з екстрагенітальною патологією.

Для своєчасної діагностики та виявлення порушень стану плоду лікарі-акушер-гінекологи використовують сучасну методику оцінки стану плоду – кардіотокографію, що проводиться на фетальному моніторі – STAR5000 Е за направленням лікаря.

Разом з результатами інших досліджень КТГ дозволяє розпізнати серйозні порушення, серед яких плацентарна дисфункція, внутрішньоутробна гіпоксія плоду, загроза передчасних пологів. Процедура є абсолютно безпечною для матері та плоду, характерна відсутністю будь-яких неприємних відчуттів.

До послуг пацієнток жіночої консультації кабінети спеціалізованого прийому, а саме: кабінет патології шийки матки, кабінет планування сім’ї.

Організована робота Школи репродуктивного здоров’я, де проводяться заняття з психопрофілактичної підготовки вагітних до пологів. Функціонує кабінет лікувальної фізкультури та дихальної гімнастики для вагітних.

За 2021 рік під нагляд наших лікарів-акушер-гінекологів поступило під нагляд 265 вагітних (це на 34 жінок більше, ніж у 2020 році). Зростає показник ранньої явки (взятих  на облік до 12 тижнів вагітності), збільшення склало 5%.

Період вагітності, що є таким важливим у житті жінки, буде комфортним та оточеним турботою кваліфікованих фахівців поліклініки №20. Звертайтесь до жіночої консультації та переконайтесь у цьому самі! Ми завжди раді вам! Більше інформації за телефоном 725-47-57.

Адміністрація КНП «Міська поліклініка № 20» ХМР

Follow us on Social Media