• Головна
  • Всі новини
  • Новини
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА САЙТІ ПОЛІКЛІНІКИ НЕСКЛАДНО! ОЗНАЙОМТЕСЬ З АЛГОРИТМОМ ДІЙ ТА ДОТРИМУЙТЕСЬ ВКАЗІВОК!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА САЙТІ ПОЛІКЛІНІКИ НЕСКЛАДНО! ОЗНАЙОМТЕСЬ З АЛГОРИТМОМ ДІЙ ТА ДОТРИМУЙТЕСЬ ВКАЗІВОК!

Впровадження інформаційних технологій у практику роботи поліклініки №20 триває. Щоб користуватися онлайн-сервісами електронної реєстратури, пацієнтам у першу чергу необхідно зареєструватися  в інформаційній системі MCPLUS. Пропонуємо Вашій увазі детальні роз’яснення, які допоможуть правильно зорієнтуватися під час процедури реєстрації та виключать можливі помилки, яких припускаються користувачі сайту.

Для реєстрації в інформаційній системі MCPLUS необхідно вибрати на Головній сторінці сайту рубрику КАБІНЕТ MCPLUS – РЕЄСТРАЦІЯ та уважно заповнити поля реєстраційної форми, а саме:

1). Вписати свою електронну адресу (Е–mail). Пишіть уважно! Не використовуйте адресу з   .ru  yandex.ua (у цьому випадку Ви не зможете отримати лист з посиланням, т.к. листи, відправлені на  такі адреси, не доходять).

2). Ввести пароль. Дотримуйтесь вимог: використовуйте прописні та малі символи, цифри.

3). Введіть пароль ще раз в полі “Підтвердження пароля”.

4). Введіть прізвище, ім’я, по батькові українською мовою (якщо у тексті є апостроф – то пишіть його на англійській розкладці клавіатури одинарним знаком (знаходиться під буквою “Э” поряд з кнопкою Enter).

5). Виберіть свою дату народження з випадаючого списку.

6). Виберіть стать.

7). Виберіть з випадаючого списку вулицю Вашого проживання.

8). Надрукуйте номер будинку.

9). Вкажіть номер квартири (якщо Ви живете у приватному секторі, то ставте “0”).

10). Вкажіть номер телефону (усі цифри підряд, без пропусків і тире).

11). У полі “Даю згоду на використання моїх персональних даних” поставте галочку.

12). Натисніть кнопку “Реєстрація”.

Після цього на вказану Вами електронну адресу (E-mail) прийде лист (перевіряйте теку “Спам” інколи листи потравляюсь до неї). У листі буде посилання, по якому протягом 2-х годин  необхідно перейти  для  створення облікового запису в програмі (воно робиться автоматично). Після закінчення 2-годинного терміну посилання стане неактивним і зробити  запис у програмі буде неможливо. В результаті Вам доведеться реєструватися ще раз.

13). Після виконання перелічених дій треба відвідати поліклініку та звернутися до реєстратури з метою підтвердження своїх персональних даних (мати з собою паспорт).

14). Маючи обліковий запис і підтвердивши свої персональні дані, Ви можете користуватися сервісом онлайн-запису на прийом/виклик лікаря додому.

Важливо!

  • При заповненні полів під час реєстрації будьте уважні, враховуйте приведені роз’яснення.
  • Радимо записати початкові дані, які Ви внесли при реєстрації: адреса електронної пошти та пароль, оскільки вони знадобляться при подальшому користуванні онлайн-сервісами.
Follow us on Social Media